Pravidlá Chatu:)) akože

Goto down

Pravidlá Chatu:)) akože Empty Pravidlá Chatu:)) akože

Odoslať  tothova gabriela za Pi apríl 10, 2009 10:56 pm

1. Ak vstúpiš (odídeš) do (z) miestnosti tak pekne pozdrav, nemusí ťa nikto odzdraviť, ale patrilo by sa.
2. Ak sa chceš zapojiť do prebiehajucej témy, tak sa zapoj a nemusíš si pýtať povolenie a urážať sa odchodom.
3. Ak máš tému, kľudne ju prezentuj verejne, možno sa zapoja ďaľší a možeš sa zabaviť, ale aj veľa dozvedieť.
4. Ak nesúhlasíš s príspevkami, vyjadri svoj nesúhlas artikulovane, bez urážok a osobných útokov. Ak sa nemôžeš zdržať, použi poštu (správy).
5. Kritika nie je snahou ublížiť. Najskôr sa pekne nadýchni, nechaj si všetko prejsť hlavou, a potom píš.
6. To, čo napíšeš, je len vyjadrením tvojho názoru, nie objektívnej pravdy. Koniec koncom prezentuješ sám seba.
7. Správcovia a ani administrátori stránky nie sú povinní riešiť tvoje osobné problémy, ani problémy s užívatelmi za ktoré si možeš sám. Rešpektuj preto aj výzvu ak ťa upozornia.
8. Narážky na rasizmus a fašizmus budú potrestané hodinovým blokom. Ak to bude pokračovať tak nasleduje 24 hodinový bann. Ak ani to nepomože, ADMIN odoberie nicku aktiváciu. Prípadne aj na trvalo nick zablokuje.
9. Za pokusy o rozpútanie chaosu nevhodným chovaním, za používanie veľkého počtu smajlov, alebo používanie nevhodných znakov, ti može byť zablokovaný prístup.
10. Verejne nadávať správcom je neprípustné. Správca sa NESMIE vulgárne vyjadrovať. Sťažnosti písať len do knihy pripomienok.
11. Aj správca je len užívateľ. To znamená, že má právo využívať voľbu nepriatelia. Komunikuj so správcom tak, aby si neskončil u všetkých správcov ako nepriateľ.
12. V miestnosti je zakázané sa vulgárne vyjadrovať, zákaz hanobenia národa, rasy, diskriminácia pohlavia a pohlavnej orientácie.
13. Nezabúdaj, že iní sa prišli baviť a ak si vytvoria privátnu miestnosť na heslo a nechcú ti ho dať, rešpektuj ich a nesnaž sa získať heslo ak ti ho sám užívateľ vytvorenej miestnosti neposkytne. Taktiež administrátori a správcovia nie sú povinní ti ho zisťovať.
14. Pri vytvorení viacerých privátných miestností s iným úmyslom, ako ich využívať na chatovanie, ti môže byť zablokovaný prístup a pri viacnásobnom upozornení ti môže byť zablokovaný nick na trvalo.
15. Otázky na "kompetentných" smeruj do knihy pripomienok. Správca ani Admin nie je povinní odpovedať v miestnosti na tieto otázky. Kniha pripomienok je určená na oznamovanie problémov na stránke. Neriešte si tam osobné problé[/b]my, lebo budú aj tak zmazané. Smile

tothova gabriela

Počet príspevkov : 10
Registration date : 05.03.2009

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.